NOWOŚĆ! Alma Soprano Titanium

Velashape Endermologia – na czym polega?
4 kwietnia 2022

Alma Soprano Titanium to jedyny laser pracujący w trybie In-Motion, zapewniającym najkrótszy i najprzyjemniejszy w odczuciach zabieg depilacji laserowej na rynku! Jako pierwszy laser do depilacji łączy również w sobie aż 3 wiązki światła, dzięki którym z łatwością dociera do włosów mieszczących się na różnych głębokościach:

  • wiązka diodowa – speed (810 nm) skuteczna przy włoskach ciemnych położonych na średniej głębokości w skórze
  • aleksandrytowa (755 nm) przeznaczona dla jasnych włosów położonych plytko
  • neodymowo jagowa (1064 nm) – idealne rozwiązanie dla ciemniejszej skóry i bardzo głęboko rosnących włosków.

Połączenie tych trzech technologii gwarantuje nam najwyższą skuteczność w laserowej redukcji owłosienia. Głowica lasera wysyła wiązkę światła na różne głębokości struktur w mieszku włosowym dlatego sama depilacja laserowa jest bardziej precyzyjna i może być stosowana przy każdym fototypie skóry.

Depilacja laserowa Soprano Titanium to zabieg trwałego usuwania owłosienia. Wiązka światła wnika głęboko w skórę, wytwarzając energię pochłanianą przez barwnik włosa (melaninę). Energia zamienia się w ciepło i niszczy cebulkę włosa wraz z jej korzeniami oraz co najważniejsze - niszczy macierz, odpowiedzialną za odradzanie się włosa. Tylko Soprano Titanium posiada głowicę Quatro 3D z trzema długościami fal dzieki czemu usuwa włosy na wszystkich głębokościach.