O nas

 

Terapie Twarzy

Pracownia Terapie Twarzy to przestrzeń spotkań rzemiosła, trendów, sztuki i nauki – prawdziwe miejsce kreowania. Zarówno dla naszych Klientów jak i nas - Zespołu, jest to miejsce magiczne, pełne pasji i wyjątkowej energii. To właśnie tu kreowane są sposoby i metody działania, które podkreślają wyjątkowość i piękno każdej osoby.

Gabinet kosmetyczny Terapie Twarzy powstał dzięki naszej pasji. Nadszedł czas kiedy zapragnęłyśmy stworzyć własną przestrzeń zawodową. Przestrzeń, gdzie będziemy mogły dzielić się z Wami naszą pasją. Miejsce, gdzie piękno spotyka się z naturą i nauką . Miejsce, które będzie miejscem spotkań z Wami, w którym podzielicie się z nami swoimi potrzebami, a my uważnie wyjdziemy im naprzeciw, gdzie nawzajem wymienimy się wyjątkową energią.

Do gabinetu zaprasza Edyta oraz Celina. Obie mamy wieloletnie doświadczenie w branży beauty. Uczestniczymy w szkoleniach, które ciągle podwyższają nasze nabyte już kompetencje oraz pozwalają nam zawsze być na bieżąco z nowinkami w branży. Dzięki połączeniu doświadczeń, szkoleń, a także chęci na pogłębianie wiedzy z dziedziny kosmetologii sprawiły, że oddajecie się w nasze dłonie z pełnym zaufaniem, za co bardzo Wam dziękujemy.

W naszej pracowni, lubimy tak mówić o naszym miejscu, oferujemy usługi z tzw. głównego nurtu kosmetyki z szerokim wachlarzem usług, zaczynając od pielęgnacji twarzy, poprzez upiększanie, modelowanie twarzy i ciała, zabiegi mikropigmentacji oraz zabiegi z użyciem technologii Hi-tech. Dla każdego Klienta układamy pielęgnację specjalnie dobraną dla jego potrzeb. Szukamy przyczyny danego problemu, nie tylko łagodzimy objawy.

To co dodatkowo czyni naszą przestrzeń wyjątkową to praktykowanie ciągle mało znanych, a jakże skutecznych metod manualnych terapii twarzy. Teraz już wiecie skąd nazwa naszego miejsca. Pewnie trudno Wam będzie uwierzyć, ze np. urazy z dzieciństwa, operacje i blizny mają wpływ na wygląd naszej twarzy. Ilość i umiejscowienie zmarszczek, owal twarzy. A jednak. Mamy już spore doświadczenie w tym zakresie. Jako jedyny gabinet potrafimy zaoferować Wam całkowicie naturalną, manualną metodę odmładzania FACEMODELING. Stawiamy na terapię dotykiem, którego tak często brakuje nam w zabieganym życiu, ale także w gabinetach, oferujących jedynie tradycyjne metody.

Głęboko wierzymy, że zachęciłyśmy Cię do odwiedzenia naszego miejsca. Zapraszamy na zabiegi z oferty głównego nurtu, jak i te mniej konwencjonalne metody. Obie oferty mają na celu sprawić abyś poczuła się piękna, świeża, zadbana po prostu szczęśliwa. Uwielbiamy, kiedy nasze Klientki mówią, że wyglądają pięknie, że znów uśmiechają się do swojego odbicia w lustrze, to takie miłe, motywujące i wówczas wiemy, że to działa! Zapraszamy i Ciebie, bardzo chętnie Cię poznamy.

Do zobaczenia!

Głęboko wierzymy, że zachęciłyśmy Cię do odwiedzenia naszego miejsca.

mgr Warchołek Edyta

660082044


Absolwentka krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego o specjalizacji zarządzania ośrodkami SPA, technik usług kosmetycznych, obecnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunku kosmetologia w medycynie estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Kosmetologia pielęgnacyjna, terapia manualna i zabiegi z zakresu anti-age to jej ulubione zagadnienia. Do swojej pracy podchodzi z pasją, stale poszerza swoja wiedzę na licznych szkoleniach i z powodzeniem wprowadza ją do swojej praktyki. Kieruje się dwoma ważnymi dewizami przekazanymi przez swoich mentorów: "od serca do twarzy" oraz "myśleć końcówkami palców". Podczas zabiegów manualnych ważna jest intencja pracy i poczucie jedności z klientem czego wynikiem jest skuteczność zabiegów i rosnące grono zadowolonych klientów.

Zielińska Celina

530058840


technik usług kosmetycznych z kilkunastoletnim stażem pracy w zawodzie.

Nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje, aby zapewnić swoim klientkom najlepszą jakość wykonywanych usług. Kosmetologia pielęgnacyjna, terapie łączone, skóry problematyczne to jej ulubione zagadnienia. Linergistka z pasją wykonująca mikropigmentację metodą piórkową. Zawsze z szacunkiem i troską podchodzi do każdego płótna jakim jest skóra. Praca zawodowa jest dla niej przyjemnością o czym świadczy liczne grono zadowolonych klientek.